Okna PCV

Okna PCV Drutex – Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą okien PCV w Bydgoszczy. W naszym sklepie stacjonarnym doradzimy w jaki sposób dobrać okno o odpowiednich parametrach, uwzględniając Państwa potrzeby. Stale udoskonalamy naszą ofertę, dostosowując ją do najnowszych trendów i nie zapominając o zachowaniu najwyższej jakości oraz korzystnej ceny. Od 2005 r. numerem jeden w naszej ofercie są wyroby marki DRUTEX SA. Nowe okno IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku –Uw=0,6 W(m2K)*. Jest to okno o największej szczelności, energooszczędności, a także jakości wizualnej – spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Proponujemy również usługę profesjonalnego montażu zakupionych okien.

Najlepsza jakość wyrobu

Stawiamy na nieustanny rozwój pracowników oraz ulepszanie wyrobów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nabywców. Nasze produkty są doskonałe pod względem izolacji termicznej i akustycznej, a także estetyki i bezpieczeństwa. Profile IGLO5 oraz IGLO ENERGY to systemy zapewniające wysoką stabilność oraz izolację cieplną. W kategorii sprzedawanych przez nas okien PCV w Bydgoszczy Drutex spełnia najwyższe wymagania i stanowi jedną z najpopularniejszych marek. Wśród zalet tych produktów znajdują się:


1. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ 
2. WYTRZYMAŁOŚĆ 
3. BEZPIECZEŃSTWO 
4. JAKOŚĆ 
5. ESTETYKA 

Szeroki wybór okien PCV w Bydgoszczy - Drutex

W naszej ofercie posiadamy okna i drzwi z PCV, aluminium oraz stolarkę drewnianą. Zaopatrujemy Klientów tylko w rozwiązania technologicznie nowoczesne, dzięki czemu stanowią one inwestycję w przyszłość i będą służyć każdemu z Państwa przez wiele lat. Więcej informacji o oferowanych przez nas produktach można znaleźć poniżej.

Okna PCV IGLO 5
Ciepłe profile GL System to autorski projekt firmy Drutex. Łączy w sobie wyjątkową estetykę oraz nowoczesny design. Okna te wyróżniają się również doskonałymi parametrami izolacji termicznej, dzięki zastosowaniu pięciu komór, a także wysokiej klasy uszczelnienia. Konstrukcje dostępne są w różnych kształtach, z zaokrąglonymi, jak również ostrymi krawędziami.


Okna drewniane SOFTLINE 68
System Softline to nowoczesny styl, wyjątkowa estetyka oraz ponadczasowość. Pięknie zaokrąglone profile i opływowe kształty okien świetnie wpisują się w każdy budynek. Dzięki litemu drewnu, które jest klejone trójwarstwowo, cała konstrukcja zyskuje wysoką trwałość i odporność na wypaczanie.


Okna i drzwi aluminiowe
Nowoczesne systemy aluminiowe, dzięki którym możliwe jest stworzenie zabudowy zewnętrznej i wewnętrznej niewymagającej dodatkowej izolacji termicznej. Okna te dają możliwość zainstalowania każdego rodzaju szyby, są również wyjątkowo szczelne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia czy działanie czynników atmosferycznych.

cofnij

F.P.H.U SOLID
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
tel/fax: 52 582 51 55