ROLETY

Rolety – Bydgoszcz

Rolety wewnętrzne to rozwiązanie umożliwiające efektywne sterowanie dopływem światła dziennego oraz wpływające na prywatność domowników. Odpowiednio dobrane rolety można również potraktować jako dekorację okien. W naszym sklepie w Bydgoszczy sprzedajemy rolety będące połączeniem wysokiej jakości oraz estetyki.

Na naszą ofertę składają się propozycje dla nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy szeroki wybór rolet w różnych systemach oraz o różnorodnym typie wykończenia, dzięki czemu bez trudu znajdą Państwo idealny produkt. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością, co sprawia, że będą doskonale sprawdzać się przez długi czas. Dbamy o utrzymanie oferty na jak najlepszym poziomie, aby dostarczyć naszym Klientom sprawdzone i estetyczne produkty.

Szeroki wybór rolet w Bydgoszczy

Ofertę rolet w Bydgoszczy opieramy na produkowanych przez nas wyrobach i uzupełniamy ją o produkty innych renomowanych producentów. W wytwarzaniu rolet specjalizujemy się od 2004 roku, w tym czasie zaufało nam już wielu Klientów. Stale podnosimy poziom naszej oferty, aby zagwarantować Państwu najwyższą satysfakcję ze świadczonych usług.

Przez cały czas swojej działalności dbamy o różnorodność oferty w celu zapewnienia jak największego wyboru żaluzji i rolet w Bydgoszczy. Nasze produkty wykonywane są przy użyciu różnych materiałów oraz występują w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu możliwe jest dobranie idealnego uzupełnienia do każdego wnętrza. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie montażu rolet, każdy Klient bez trudu poradzi sobie z samodzielnym montażem. Elementy potrzebne przy montowaniu dołączone są do produktu.

Pionowe, poziome, plisowane, rzymskie

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór rolet i żaluzji wewnętrznych. Wśród oferowanych i popularnych produktów znajdują się:

  • rolety w kasecie PCV z prowadnicami
  • rolety wolnowiszące w systemie MINI
  • rolety dzień i noc
  • rolety rzymskie
  • żaluzje poziome
  • żaluzje pionowe
  • żaluzje plisowane

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat oferowanych przez nas produktów.

cofnij

F.P.H.U SOLID
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
tel/fax: 52 582 51 55