Bramy garażowe

Nie ulega wątpliwości, że funkcjonalne bramy garażowe stanowią dziś nie tylko sposób na zamknięcie i zabezpieczenie pomieszczenia, w którym parkujemy swój samochód, motor lub trzymamy różnego rodzaju urządzenia ogrodnicze czy budowlane. To dziś również niezwykle istotny element wizualny każdego domu.

Oferta

Dostępne w naszej ofercie konstrukcje wyróżniają się wszechstronnością, dużą funkcjonalnością, gwarantują pełne bezpieczeństwo i szczelność, a jednocześnie są trwałe i odporne na uszkodzenia. Warto zwrócić uwagę na aspekt wizualny. Mogą Państwo wybierać różne rodzaje przetłoczeń, a także kolorystykę bram i akcesoriów dodatkowych. W szerokiej ofercie nasi Klienci znajdą bramy automatyczne i ręczne, segmentowe i rolowane.

 

Dostosowanie konstrukcji do własnych potrzeb użytkowych oraz do wysokości garażu jest w tym przypadku bardzo proste. Optymalną konfigurację dodatkowo ułatwia możliwość skorzystania z dodatkowych opcji, takich jak przeszklenia, klamki, kratki wentylacyjne czy innego rodzaju akcesoria. Ważny jest również odpowiedni dobór napędu do gabarytów bramy garażowej, tak aby jej obsługa nie sprawiała kłopotów.

Dodatkowe elementy

Nasi Klienci bardzo często korzystają z opcji zastosowania dodatkowych drzwi, dzięki którym możliwe będzie wejście do środka pomieszczenia bez konieczności otwierania całej konstrukcji. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Warto także zapoznać się z możliwością montażu dodatkowych elementów usprawniających eksploatację prezentowanych systemów i ułatwiających dostęp do narzędzi, urządzeń czy maszyn znajdujących się za drzwiami.

 

Poniżej znajdą Państwo szczegółową specyfikację prezentowanych przez nas produktów w wersji rolowanej i segmentowej. Zapewniamy ich wysoką jakość, mnogość praktycznych rozwiązań, a także profesjonalne wsparcie przy wyborze konkretnych modeli.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Bydgoszczy przy
ul. Poznańskiej 26

cofnij

F.P.H.U SOLID
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
tel/fax: 52 582 51 55