Rolety w kasecie PCV

Rolety w kasecie – Bydgoszcz

Roleta materiałowa to najpopularniejszy sposób ochrony przed słońcem w ostatnim dziesięcioleciu. Przedstawiamy najbardziej estetyczny i zajmujący niewiele miejsca system rolet w kasecie z Bydgoszczy – roletę Prestige z prowadnicami. Zalety: - bardzo prosta obsługa za pomocą mechanizmu łańcuszkowego samohamownego (cicha i bezawaryjna praca przez długie lata) - małe rozmiary kasety - tylko 3 cm - łatwe do utrzymania w czystości - kasetę i prowadnice czyścimy tak jak okno, tkaninę przecieramy lekko wilgotną szmatką - przy zmianie koloru lub charakteru wnętrza, wystarczy wymienić samą tkaninę w rolecie, by nadać jej nowego wyglądu. Szeroki wachlarz rodzajów i kolorów tkanin daje nieograniczone możliwości stworzenia różnych kompozycji - bardzo prosty montaż, który można wykonać samodzielnie - wszystkie rolety robimy na wymiar, by idealnie pasowały do Twoich okien

Jak zrobić poprawny pomiar

Poniżej na zdjęciach prezentujemy, w którym miejscu należy zmierzyć okno w zależności od listwy przyszybowej (3 najpopularniejsze kształty listew przyszybowych):

a) listwa półokrągła

b) listwa skośna

c) listwa płaska - w tym przypadku szerokość i wysokość mierzymy od narożnika (skosu)  listwy przyszybowej tak jak poniżej i dodajemy 2 cm zarówno do szerokości jak i wysokości.

W przypadku wątpliwości prosimy przesłać zdjęcie listwy przyszybowej, a wówczas wskażemy miejsce pomiaru.

Rolety w kasecie z Bydgoszczy – zamówienie poprzez naszą stronę

Aby dokonać zamówienia lub wyceny, należy skorzystać z formularza "Wyceń roletki PRESTIŻ". Po wpisaniu szerokości i wysokości rolety system wyliczy cenę. Aby wysłać zamówienie, należy wpisać wszystkie niezbędne dane:

  • wymiary według pomiaru,
  • strona sterowania (prawa/lewa),
  • numer wybranej tkaniny 
  • dane kontaktowe (e-mail, telefon)

Po wysłaniu formularza zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia.

Samodzielny montaż rolet w kasecie z Bydgoszczy

Nasze rolety montowane są do listwy przyszybowej okna, dzięki czemu nie uszkadzają ramy. Listwa jest jedynym miejscem zalecanym przez producentów okien do montażu wszelkich osłon przeciwsłonecznych.

Przed przystąpieniem do montażu należy rozpakować wszystkie elementy i zastosować się do poniższych wskazówek:

1. Oczyścić listwy przyszybowe spirytusem technicznym lub acetonem.
2. Zerwać taśmę ochronną z prowadnic bocznych i przykleić je do listew przyszybowych.
3. Zdjąć plastikowe osłonki boczków z kasetki.
4. Kasetkę przyłożyć bezpośrednio nad prowadnicami i przykleić ją do listwy przyszybowej okna. Przy montażu na wkręty kasetkę przykręcić za pomocą wkrętarki lub wkrętaka krzyżowego.
5. Założyć plastikowe osłonki boczków na kasetkę.
6. Połączyć łańcuszek dołączonymi złączkami oraz ustalić krańcowe górne i dolne położenie tkaniny - do którego momentu ma się rozwijać lub zwijać tkanina - i w tym miejscu na łańcuszku założyć dodatkowe złączki.

cofnij

F.P.H.U SOLID
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
tel/fax: 52 582 51 55