Rolety Dzień i Noc

Rolety dzień i noc – Bydgoszcz

Rolety dzień i noc to nowoczesny produkt łączący cechy żaluzji i tradycyjnej rolety. Tkanina zbudowana jest z transparentnych i zaciemniających poziomych pasów. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Dzięki dużej dekoracyjności i bogatej palecie kolorystycznej tkanin uda się stworzyć wyjątkową aranżację każdego wnętrza. 

Komfortowo i nowocześnie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą rolet dzień i noc w Bydgoszczy oraz ich montażem. Ten typ osłony gwarantuje największy komfort podczas regulowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Jest to możliwe dzięki specjalnie opracowanej budowie rolety. Składa się ona z naprzemiennie ułożonych pasów z delikatnej siateczki i tradycyjnej tkaniny. Tak przygotowany materiał zawieszony jest w dwóch warstwach, co pozwala na swobodne przesuwanie pasów względem siebie i tym samym precyzyjną kontrolę przepuszczalności światła.


Oferta rolet dzień i noc w mieście Bydgoszcz

Oferujemy wysokiej jakości rolety typu dzień i noc. Nasze produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie Klienta, przy uwzględnieniu pożądanych wymiarów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości i spełniający wszelkie wymagania. Rolety tego typu stanowią doskonałe połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności oraz estetyki, dzięki czemu będą świetnym uzupełnieniem wystroju pomieszczenia. 


Rolety dzień i noc mogą występować zarówno w systemie wolnowiszącym MINI, jak i kasetowym, w którym tkanina znajduje się w kasecie z prowadnicami. Produkt w wersji MINI montowany jest do listwy przyszybowej, dzięki czemu nie zachodzi konieczność mechanicznego wnikania w strukturę okna. Zamontowanie obu typów rolet jest proste i Klient może bez trudu wykonać to samodzielnie przy pomocy dołączonych do produktu części montażowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i składania zamówień na wyjątkowe i funkcjonalne rolety dzień i noc w Bydgoszczy w naszym biurze.

cofnij

F.P.H.U SOLID
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
tel/fax: 52 582 51 55