Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie – Bydgoszcz

Rolety rzymskie to efektowna i oryginalna dekoracja, która z powodzeniem zastępuje tradycyjną firanę. Są jedną z najbardziej awangardowych metod osłaniania okien i od kilku lat słusznie cieszą się dużą popularnością. Rolety tego typu doskonale uzupełniają wnętrza nowoczesne, są idealnym produktem dla tych, którzy szukają nowych inspiracji i chcą zrezygnować z tradycyjnych rozwiązań. Nasza firma zajmuje się sprzedażą rolet rzymskich w Bydgoszczy i ich montażem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Rolety rzymskie podczas składania tworzą fałdy, które nadają tak wykończonym oknom oryginalny wygląd. Tak zaprojektowana roleta jest zarówno wyjątkowym elementem dekoracyjnym, jak i doskonałą ochroną przed promieniami słonecznymi lub spojrzeniami z zewnątrz. Takie połączenie estetyki i funkcjonalności spełnia nawet najwyższe wymagania Klientów.

Rolety rzymskie cechują się szeregiem zalet, wśród których znajdują się:

  • prosta obsługa za pomocą mechanizmu łańcuszkowego
  • różne rodzaje tkanin dają możliwość nadania wyjątkowego charakteru całemu wnętrzu: delikatne materiały zapewnią dekoracyjny efekt, zaś grubsze tkaniny sprawdzą się w wyjątkowo nasłonecznionych pomieszczeniach
  • przy zabrudzeniu tkaniny można ją zdjąć i wyprać

Oferta rolet rzymskich w Bydgoszczy

Na naszą ofertę rolet rzymskich w Bydgoszczy składają się produkty robione na zamówienie przez profesjonalną firmę zajmującą się szyciem zasłon, firan i osłon materiałowych. Wysokiej jakości mechanizm sterujący roletą oraz doskonałe walory wykorzystywanych tkanin zapewniają możliwość długotrwałego użytkowania całego systemu.

Nasza firma dba o stałe uaktualnianie oferty, aby zapewnić Klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. W tym celu dodaliśmy do naszych propozycji zasłony na haczykach Microflex. Dzięki nim dekoracyjny efekt stworzony przez rolety jest jeszcze głębszy, zaś całość systemu bezpiecznie pozostaje na miejscu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

cofnij

F.P.H.U SOLID
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
tel/fax: 52 582 51 55