KATALOG TKANIN

 
TKANINY GŁADKIE GRUPA "E"
Tkanina o wysokim stopniu zaciemnienia, produkowana według niemieckich standardów. Materiał posiada certyfikat Oeko-Tex, który wyróżnia wyroby bezpieczne, wyłącznie najwyższej jakości (przy produkcji nie wykorzystano substancji szkodliwych). Najpopularniejsza grupa tkanin, duży wybór kolorów i odcieni. Intensywnie zabarwiają przechodzące światło.
   
TKANINY GŁADKIE GRUPA "N"
Tkanina gładka, gruba (206g/m2) o średnim stopniu zaciemnienia wnętrza. Polecana do pomieszczeń podlegającym średniemu i małemu nasłonecznieniu.
   
TKANINY ŻAKARDOWE
Grupa tkanin ozdobnych z wytłaczanym wzorem o średnim stopniu zaciemnienia. Nadają elegancki wygląd w pomieszczeniach, gdzie nie ma ozdobnych firan.
 
 
   
  TKANINY Z NADRUKIEM
Tkaniny z nadrukiem to odpowiedniki wybranych materiałów z katalogu tkanin gładkich wzbogacone dodatkowo delikatnym nadrukiem w kształcie kwadratów, traw czy kwiatów. Tkaniny o dużym stopniu zaciemnienia.
   
 
   
TKANINY PODGUMOWANE 
Tkaniny podgumowane nie przepuszczają w ogóle światła. Wewnętrzna i zewnętrzna strona w takim samym kolorze. Polecane szczególnie do sal projekcyjnych, pracowni komputerowych lub sypialni.
 
MATY
Tkaniny wykonane z naturalnych materiałów charakteryzujące się małym stopniem zaciemnienia. Pięknie prezentują się w każdym pomieszczeniu ale nie chronią przed ostrym słońcem.
 
UWAGA!!!

Fotografie tkanin mają charakter poglądowy. Mimo dołożenia wszelkich starań aby zdjęcia jak najbardziej oddawały rzeczywisty ich kolor, w niektórych przypadkach mogą one różnić się od oryginału. Na odcień tkanin na fotografiach mają też wpływ indywidualne ustawienia monitora. W przypadku rolet zamówionych przez internet nie będą uznawane reklamacje dotyczące koloru wybranej tkaniny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, na prośbę wysyłamy listownie próbki wybranych materiałów.

 

 

cofnij

F.P.H.U SOLID
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
tel/fax: 52 582 51 55