Promocje

Rolety wew. – tanio – sprawdź!

Zbyt uporczywe słońce? Mamy na to sposób! Do końca lipca zgłaszając chęć zakupu roletek poprzez formularz na naszej stronie internetowej (zakładka Kontakt) i decydując się na zakup otrzymają Państwo 10% RABATU* - wystarczy przesłać do wstępnej wyceny szerokości i wysokości szyb.

*promocja dotyczy rolet w kasecie z prowadnicami PRESTIŻ z tkanin gładkich lub podgumowanych.

Rolety Prestiż to najczęściej wybierany przez klientów produkt ochrony przed słońcem i własnej prywatności. Tkaniny gładkie ze względu na dużą kolorystykę i neutralny wygląd dopasują się do każdego wnętrza.

W naszej ofercie znajdują się różne rolety zarówno wolnowiszące jak i w kasecie z prowadnicami. Kaseta może być montowana do listwy przyszybowej i wówczas delikatnie wchodzi wraz z prowadnicami w światło szyby lub można zamontować ją na ramie okna (model tylko przyklejany) by nie zasłaniać szyby.

Aby roleta posłużyła na długie lata warto poświęcić chwilę czasu i zastanowić się nad odpowiednim jej wyborem.

A jeżeli słońce bardzo nagrzewa pomieszczenia to polecamy rolety zewnętrzne, które chroniąc szyby od zewnątrz zapobiegną przechodzeniu ciepła do wewnątrz.

Już dziś umów się na bezpłatny pomiar!

Na pomiar przyjeżdżamy z katalogiem tkanin więc nie trzeba się do nas fatygować :)

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Zaopatrujemy naszych Klientów w najlepsze na rynku okna marki Drutex, których doskonała szczelność oraz estetyka wizualna pozwolą uzyskać komfort w domu. Są to produkty bardzo wytrzymałe i zapewniające ciepło w domowych wnętrzach bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz.
Doradzimy państwu
jak wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Dane kontaktowe

Wyceny
Pomiary
GODZINY OTWARCIA
pon. - pt. 9.00 - 16.00
FPHU Solid
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
Telefon
tel./fax: 52 582 5155
Formularz kontaktowy