O firmie

O firmie

Na rynku bydgoskim istniejemy od 2002 roku, a od 2004 specjalizujemy się w produkcji roletek materiałowych. Lata doświadczeń w tej branży pozwoliły nam na to, byśmy dziś mogli zapewnić najwyższą jakość artykułów w atrakcyjnej cenie.

Staramy się nieustannie doskonalić naszą ofertę, wprowadzając do niej kolejne unowocześnione artykuły. Wszystko dla dobra naszych Klientów, aby mogli otrzymać od nas rozwiązania na miarę swoich potrzeb oraz możliwości. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami.

Klientów z Bydgoszczy (i nie tylko) zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu przy ul. Poznańskiej 26. Na miejscu można zobaczyć różne modele oferowanych przez nas rolet materiałowych wewnętrznych, żaluzji drewnianych, plis, rolet zewnętrznych, okien, parapetów itp. Zapraszamy również do przeglądania oferty na naszej stronie internetowej – znajdą tu Państwo zarówno rolety materiałowe dopasowane do każdego wnętrza, jak i żaluzje plisowane, rolety rzymskie czy żaluzje drewniane lub coraz bardziej powszechne żaluzje fasadowe do wykańczania elewacji budynków.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Zaopatrujemy naszych Klientów w najlepsze na rynku okna marki Drutex, których doskonała szczelność oraz estetyka wizualna pozwolą uzyskać komfort w domu. Są to produkty bardzo wytrzymałe i zapewniające ciepło w domowych wnętrzach bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz.
Doradzimy państwu
jak wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Dane kontaktowe

Wyceny
Pomiary
GODZINY OTWARCIA
pon. - pt. 9.00 - 16.00
FPHU Solid
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
Telefon
tel./fax: 52 582 5155
Formularz kontaktowy