Promocje

Rolety zewnętrzne Bydgoszcz

Szukasz rolet zewnętrznych? I najlepiej w dobrej cenie? Dobrze trafiłeś!

Nie zwlekaj i już dziś umów się na bezpłatny pomiar (na terenie Bydgoszczy) i zyskaj do 5% rabatu (szczegóły u sprzedawcy).

Rolety zewnętrzne to bardzo uniwersalne rozwiązanie, bo oprócz podstawowego zabezpieczenia antywłamaniowego (roletę można wyposażyć w zabezpieczenia antywłamaniowe), posiada też właściwości izolacyjne, które przydają się i latem i zimą. W upalne dni promienie słoneczne nagrzewają szyby okienne i ciepło przechodzi do środka pomieszczenia. Dzięki roletom to zjawisko można w znaczniej mierze ograniczyć, ponieważ zasłonięta roleta zewnętrzna chroni szyby przed nagrzewaniem i tym samym blokuje przenoszenie tego ciepła. W zimowe dni odwrotnie. Natynkowe rolety tworzą tzw. poduszkę powietrzną pomiędzy oknem i pancerzem, która ogranicza uciekanie ciepła.

Informacje na temat wszystkich dostępnych modeli rolet zewnętrznych znajdziesz TUTAJ

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Zaopatrujemy naszych Klientów w najlepsze na rynku okna marki Drutex, których doskonała szczelność oraz estetyka wizualna pozwolą uzyskać komfort w domu. Są to produkty bardzo wytrzymałe i zapewniające ciepło w domowych wnętrzach bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz.
Doradzimy państwu
jak wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Dane kontaktowe

Wyceny
Pomiary
GODZINY OTWARCIA
pon. - pt. 9.00 - 16.00
FPHU Solid
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
Telefon
tel./fax: 52 582 5155
Formularz kontaktowy