Rolety

Rolety w kasecie z prowadnicami

Rolety w kasecie z prowadnicami to najbardziej estetyczny i wygodny system osłon p/słonecznych. Rolety montowane są do listwy przyszybowej okna i dzięki prowadnicom, które przytrzymują materiał można swobodnie otwierać i uchylać okno. Systemy mocowane są bezinwazyjnie (roleta w całości jest przyklejana) lub inwazyjnie za pomocą małych wkrętów. W swojej ofercie posiadamy rolety wykonane z pcv i aluminium w następujących modelach:

  • Rolety Prestiż (kaseta i prowadnice pcv w kolorze: biały, antracyt oraz w okleinie: złoty dąb, mahoń, orzech,  ciemny dąb)
  • Rolety Gracja (kaseta i prowadnice aluminiowe w kolorze: biały, brązowy, antracyt oraz w kolorach drewnopodobnych: złoty dąb, wiśnia, mahoń, orzech, jasny dąb, dąb bagienny, winchester)
  • Rolety Capri (kaseta i prowadnice pcv, system przyklejany do ramy okna, nie wchodzi w światło szyby, tylko w kolorze białym)
  • Rolety Gracja Profil (kaseta i prowadnice aluminiowe w kolorze: biały, brąz, antracyt oraz kolory drewnopodobne: złoty dąb, mahoń, orzech, dąb bagienny, winchester)

Szeroka paleta dostępnych kolorów i tkanin sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Przykładowe kolory

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Zaopatrujemy naszych Klientów w najlepsze na rynku okna marki Drutex, których doskonała szczelność oraz estetyka wizualna pozwolą uzyskać komfort w domu. Są to produkty bardzo wytrzymałe i zapewniające ciepło w domowych wnętrzach bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz.
Doradzimy państwu
jak wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Dane kontaktowe

Wyceny
Pomiary
GODZINY OTWARCIA
pon. - pt. 9.00 - 16.00
FPHU Solid
ul. Poznańska 26
85-129 Bydgoszcz
Telefon
tel./fax: 52 582 5155
Formularz kontaktowy